KATEGORIE
Strona główna1 » Aktualności i Porady2 » Produkt roku 2018 idealny na prezent

Produkt roku 2018 idealny na prezent

Data dodania: 18-12-2018

alt
Zbliżające się święta to okres poszukiwań prezentów. Zespół sklepu tradelectra postanowił wytypować produkt, który miał swoją premierę w roku 2018 i cieszył się dużym powodzeniem.
Przy okazji rekomendujemy produkt w kategorii: co na prezent dla majsterkowicza:)

Takim produktem jest naświetlacz LED z bluetooth i power bankiem.

Produkt łączy w sobie 3 urządzenia. Oprócz podstawowej funkcji przenośnej lampy  siada wbudowane głośniki i może służyć jako głośnik z bluetooth, lub jako zapasowe źródło energii do podładowania np. smartfona .
Wszystko to jest zasilane z akumulatora składającego się z 5 ogniw Li-Ion 3.7 V/2.2 Ah,  co daje  nam akumulator o pojemności 11Ah. 
Tak pokaźny akumulator zapewnia nam kilkugodzinne słuchanie muzyki  bez potrzeby ładowania. Czas świecenia zależy od trybu świecenia i kształtuje się następująco: 
3/6/15 h odpowiednio dla trybów świecenia (100/50/10%). A jak wygląda wytrzymałość akumulatora, gdy lampa świeci i słuchamy muzyki? Tutaj producent deklaruje bardzo podobny wynik 3/6/12 h (100/50/10%).
Wytrzymałość na warunki atmosferyczne na poziomie IP54 , odporność na uderzenia, ładowarka sieciowa i samochodowa w komplecie  oraz dostępność zapasowego akumulatora (jako akcesoria dodatkowe) czyni lampę Blumo marki Brennenstuhl praktycznie bezkonkurencyjną.

altalt
alt

alt alt


 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej