KATEGORIE
Strona główna » O firmie

O firmie

Nazwa Firmy: Hurtownia TradElectra
Justyna Jątczak
Adres Firmy:
ul. Kusocińskiego 16/1
87-100 Toruń
NIP: 879-20-90-861
REGON: 382152024
Numer BDO 000120803
Adres e-mail: sales@tradelectra.pl
Numer telefonu: +48505610212


Dzień dobry!
Z radością witamy Państwa w naszym sklepie internetowym!
Hurtownia TradElectra to rodzinna firma, funkcjonująca na rynku od ponad 7 lat. Dwa lata temu firma uległa przekształceniu i od tego czasu z powodzeniem funkcjonujemy jako nowoczesny sklep z artykułami elektrycznymi i wyposażenia domu.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, pracujący w branży od ponad 10 lat. Posiadając wiedzę i wieloletnie doświadczenie na wielu polach oraz kontakty z wieloma dostawcami i producentami służą cenną radą. Zachęcamy Państwa do konsultacji z naszymi pracownikami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Naszych dostawców wybieramy niezwykle starannie, w oparciu o ich niezawodność i markę. Dla Państwa satysfakcji wybieramy jedynie producentów o ugruntowanej pozycji na rynku i oferujących produkty najwyższej jakości. Dzięki temu zaoferować Państwu możemy markowe, wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Do tego kupić je mogą Państwo łatwo i wygodnie, bez konieczności wychodzenia z domu.

Nasza obsługa, dzięki połączeniu zaangażowania, wiedzy i doświadczenia, jest  na najwyższym poziomie! Dbamy o najwyższą jakość obsługi, starając się zachować jak najkorzystniejsze ceny, stale przy tym poszerzając naszą ofertę o nowe, sprawdzone produkty oraz ciekawe nowości.

Nasz dział wysyłek stara się realizować Państwa zamówienia ekspresowo, starając się spełnić Państwa oczekiwania i uczynić zakupy w naszym sklepie jak najwygodniejszymi.
Z radością podejmujemy także nowe wyzwania, więc z chęcią podejmujemy się sprowadzania produktów na zamówienie dla klientów. Z Polski, Europy czy nawet Azji.
Jesteśmy zaangażowani i pełni entuzjazmu! Z chęcią angażujemy się w nowe projekty!
Każde zamówienie i zapytanie traktujemy priorytetowo, z najwyższym zainteresowaniem i powagą.
Staramy się ekspresowo reagować na potrzeby rynku i Państwa oczekiwania.
W ten sposób zaoferować Państwu  możemy wszystko, co ułatwia i uprzyjemnia funkcjonowanie w Państwa mieszkaniach i domach.
Jeśli cenią sobie Państwo komfort, wygodę i profesjonalną obsługę, serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!
 
 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu