KATEGORIE
Strona główna » Aktualności i Porady » Oświetlenie robocze na akumulatory Bosch Makita Metabo Dewalt i Milwaukee

Oświetlenie robocze na akumulatory Bosch Makita Metabo Dewalt i Milwaukee

Data dodania: 12-01-2022


Reflektory robocze na akumulatory Bosch Makita Metabo Dewalt i Milwaukee

 

Multi Battery 18V System marki brennenstuhl®  to  najnowsze rozwiązanie techniczne zmieniające funkcjonalność oświetlenia roboczego w rzemiośle. Użytkownik lampy akumulatorowej z serii Multi Battery 18V System uzyskuje maksymalną elastyczność i jeszcze większą wydajność dzięki kompatybilności z pięcioma systemami akumulatorów 18V: Bosch Professional, Makita, Metabo, Dewalt i Milwaukee.


Pełna kompatybilność z wiodącymi technologiami akumulatorowymi

 

Już nie musisz być skazany na jeden system akumulatorów przy wyborze lampy roboczej, brennenstuhl rozwiązał ten problem. W preferowanym systemie akumulatorowym w którym użytkownik posiadał narzędzia (wiertarki, wkrętarki i inne urządzenia akumulatorowe) nie można było nabyć odpowiedniego rozwiązania oświetleniowego, albo użytkownik był skazany na lampę roboczą, ale z technologią akumulatorową innych producentów co tworzyło komplikacje i zwiększało ilość ładowarek w samochodzie, lub byliśmy skazani na wariant lampy roboczej z zasilaniem sieciowym. Multi Battery 18V System brenenstuhl oferuje niezależność od tego, w jaki systemie akumulatorowym posiadamy narzędzia, dzięki tej innowacyjności lampy robocze Multi Battery  zostały wyposażone w adaptery zapewniające integracje z akumulatorami wiodących producentów narzędzi: Bosch Professional, Makita, Metabo, Dewalt i Milwaukee.


brennenstuhl® Multi Battery 18V System

 

Składa się  z dwóch wysokowydajnych lamp roboczych LED przeznaczonych do pracy w najtrudniejszych warunkach. Jest to lampa LED o działaniu hybrydowym akumulatorowo sieciowym ( zasilaniem sieciowym poprzez kabel plug-in ) oraz lampy LED wersji czysto akumulatorowej.

brennenstuhl multi battery system 18v


Podłącz adapter, włóż odpowiedni akumulator i rozpocznij pracę


System Multi Battery 18V firmy brennenstuhl pozwala rozwijać nową generację lamp roboczych, rewolucjonizując i upraszczając pracę profesjonalistów. Każda lampa robocza brennenstuhl może być używana z pięcioma znakomitymi systemami akumulatorowymi Powertool 18V w zaledwie jednym kroku. Interfejsem pomiędzy lampą roboczą a akumulatorem są cztery adaptery.

multi battery 18V brennenstuhl 
alt


Dodatkowo Lampy robocze brennenstuhl® Multi Battery 18V System są oficjalnie certyfikowane do użytku z akumulatorami Li-Ion GBA i ProCORE18V 18V z serii Bosch Professional.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności i Porady
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu