KATEGORIE
1 » 2 » Latarka z Stroboskopem i SOS dla służb mundurowych3

Latarka z Stroboskopem i SOS dla służb mundurowych

Data dodania: 09-09-2018

Latarka z STROBOSKOPEM i SOS dla służb mundurowych
 

Wydajne  trwałe latarki LED, zapewniające bezpieczeństwo  i ochronę

Latarka to niezastąpiony  towarzysz dla wszystkich służb zajmujących się bezpieczeństwem i ratownictwem w nocy.

Seria latarek  luxpremium niemieckiej marki brennenstuhl to nowoczesne ultralekkie latarki LED z trwałą aluminiową obudową wysokiej jakości oraz praktycznym paskiem do przenoszenia. Są idealne dla profesjonalnych służb operacyjnych. Bez względu na to, czy policja, straż pożarna lub ochrona, z pomocą tych latarek LED można mieć gwarancję optymalnego wyposażenia w każdej sytuacji.

Ze względu na szczególny charakter diody LED, czyli LED CREE, latarka posiada wiele zalet, które można wykorzystać w ciemności:
 

CREE zapewnia dużą jasność, żywotność i przyjemne światło. Dzięki latarkom wyposażonym w diody CREE LED zużycie energii jest znacznie niższe niż w przypadku dotychczasowych latarek LED. Oznacza to, że żywotność lamp CREE jest znacznie większa. Pod względem żywotności diody CREE nie mają sobie równych. Czas świecenia wynosi 50 000 godzin - to 5,7 lat przy codziennym, nieprzerwanym używaniu latarki. W ten sposób uzyskuje się znaczną poprawę w porównaniu do konwencjonalnych diod LED.

latarka policyjna ze stoboskopem i sos

Kolejną, również bardzo ważną zaletą, jest przyjemne, jasne, i ciepło białe światło. Jest to idealne rozwiązanie do użytku na zewnątrz, szczególnie dla służb ratowniczych lub odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Warto zwrócić uwagę na fakt że ciepłe światło lepiej oddaje barwę oświetlanych przedmiotów, co w ratownictwie ma ogromne znaczenie.
 

Oprócz zastosowanej diody LED, latarki LuxPremium mają jeszcze bardziej rozbudowane funkcje, których nie może zabraknąć w branży ochrony i bezpieczeństwa:
 

Tryb SOS: Ten tryb pozwala  wyprowadzać sygnały SOS za pomocą alfabetu Morse'a. Oznacza to, że latarka świeci w taki sposób, że świecenie generuje w alfabecie Morse'a sygnał „S-O-S” (3 x krótkie, 3 x długie, 3 x krótkie). Za pomocą tej funkcji ratunkowej można wysyłać sygnał w groźnych i niebezpiecznych dla życia sytuacjach.
 

Tryb Strobe: Stroboskop „Strobe” to drażniący oczy efekt olśnienia lub seria błysków światła emitowanych w odstępach czasu. W rezultacie przeciwnik traci orientację i nie może Cię rozpoznać.
 

Latarki LuxPremium są dedykowane dla policji, straży pożarnej czy innych służb operacyjnych i ratowniczych - z mocnymi i solidnymi diodami LED latarki brennenstuhl gwarantują wszystkim doskonałą broń. Na chwilę obecną latarki policyjne luxpremium są stosowane w wielu służbach mundurowych zarówno w policji jak i w Europie.

latarka policyjna tl700aflatarka z sos i strobe tl350afs brennenstuhl

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej