KATEGORIE
1 » 2 » lampa przenośna z bluetooth i powerbankiem szybki test3

lampa przenośna z bluetooth i powerbankiem szybki test

Data dodania: 23-08-2018

BRENNENSTUHL 1171620 BLUMO przenośna lampa akumulatorowa LED 20W z głośnikiem Bluetooth 2x3W i powerbankiem 2A 5V.
 1171620 blumo 2000brennenstuhl lampa z bluetooth

Niemiecka firma Brennenstuhl  słynie z zaskakiwania  swoich klientów użytecznymi rozwiązaniami, prezentowała między innymi absolutny unikat - przedłużacz z radiem. Tym razem  przyszła kolej na przenośną lampę akumulatorową LED 20W z głośnikami Bluetooth 2x3W i powerbankiem 2A 5V.

Zanim pojawiła się w sprzedaży dużo o niej słyszałem. Dlatego przed wprowadzeniem lampy do  oferty naszego sklepu pozwoliłem sobie tym razem przetestować tę lampę zobaczyć czy naprawdę jest taka fajna.

Pierwsze wrażenie -lampa  jest zapakowana  w sztywny karton z kolorowym nadrukiem, w którym znajdziemy: lampę Blumo  1171620 , zasilacz sieciowy 110/230VAC, ładowarkę samochodową 12V i instrukcję obsługi.

Pierwsze uruchomienie  - bardzo jasne światło. Ale nie ma się co dziwić - maksymalnie  diody LED dają 2100lm.  Światło jest dobrze rozproszone i daje zimną barwę. 

Kolej na muzykę-  zaskakująco szybkie i proste sparowanie telefonu z  lampą. Bluetooth nie wymagał wpisywania żadnych kodów, wystarczyło wcisnąć przycisk  na obudowie  lampy, a w telefonie wybrać z dostępnych urządzeń w  Bluetooth  urządzenie HB Blumo1. Po tak prostym i szybkim sparowaniu urządzeń można słuchać muzyki z telefonu. Zasięg Bluetooth jest dobry - odchodząc z telefonem od lampy na dobrych kilka metrów do innego pomieszczenia muzyka grała bez zakłóceń. Blumo jest wyposażone w dwa głośniki po 3W każdy,  do słuchania muzyki przy pracy lub na biwaku spokojnie wystarczy.

Ponieważ bateria mojego telefonu    domagała się  już doładowania, korzystając z okazji, postanowiłem przetestować funkcję Power Bank jaką daje nam lampa Blumo. Producent podaje że na wyjściu USB są dostępne  2A - taki prąd powinien dawać nam możliwość szybkiego naładowania podpiętego urządzenia. Muszę powiedzieć, że i ta funkcja lampy działa przyzwoicie.
altalt
alt

Co po za tym daje nam lampa Blumo?

Ciekawostką jest  świecący wskaźnik naładowania baterii. Uważam, że jest to bardzo przydatna funkcja dzięki niej rozładowany akumulator nas nie zaskoczy.

Uwagę należy zwrócić na jakość wykonania. Lampa posiada stopień ochrony mechanicznej- IK07 czy odporność przed uderzeniami oraz IP54 które mówi nam o ochronie lampy przed kurzem i bryzgami wody.

Ważną cechą  na plus przy  długiej eksploatacji jest to, że lampa ma wymienny akumulator,  co podnosi  dodatkowo jej funkcjonalność, a z perspektywie kilku lat sprawia, że nawet gdy akumulator się zużyje, to Blumo nie stanie się bezużyteczna.

Blumo jako lampa na biwak, wypad na ryby, na działkę czy  do pracy na pewno się przyda,  i jest zdecydowanie  rekomendowana na prezent.
Real photos:

alt


alt

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej