Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 1178020010
Kod producenta: alcinda 2000P
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4007123653584
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: gwarancja producenta 24 miesiące
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 154 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Symbol producenta ALCINDA 2050P
Numer katalogowy:1178020010/1178020901
Producent: brennenstuhl
Lampa LED z czujnikiem ruchu idealna do automatycznego oświetlania wejść, wjazdów jak również do odstraszania przed włamaniem i kradzieżą.
Mocne światło 2080lm, szeroki kąt świecenia jakość wykonania oraz oprócz regulacji czasu świecenia, natężenia światła przy jakim ma się włączyć jest jeszcze możliwość regulacji czułości czujnika.
Regulacja czułości czujnika ruchu jest przydatna w sytuacji gdy chcemy ograniczyć zasięg działania czujnika np. lampa jest zamontowana w takim miejscu,że czujnik może wyłapywać ruch z ulicy .


Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.